EL-MELİKAN aşiretinin önde gelen isimlerinden biri olan Sinan ağa (Yılmaz)'ı ziyaret eden Ekinci, 31 Mart yerel seçimlerinde partisine ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Kasım Gülpınar'a destek talebinde bulundu.Ziyaret sırasında Mehmet Ekinci, Sinan ağa ve aşiretin diğer ileri gelenleriyle samimi bir ortamda bir araya geldi. Ekinci, aşiretin desteğinin önemine vurgu yaparak, Yeniden Refah Partisi'nin ilçe ve büyükşehir düzeyindeki projelerini anlattı ve halkın yaşam kalitesini artırmaya yönelik vaatlerini paylaştı.Sinan ağa ve diğer aşiret üyeleri, Mehmet Ekinci'nin projelerini dikkatle dinlediler ve partilerine verdikleri destek konusunda kararlı olduklarını ifade ettiler. Ayrıca, Ekinci'nin liderlik vasıflarına ve belediyecilik deneyimine duydukları güveni dile getirdiler.
Yerel
19 Şubat 2024 - 23:51
Mehmet Ekinci'den EL-MELİKAN aşiretine ziyaret
Eyyübiye ilçesinde Yeniden Refah Partisi'nin belediye başkan adayı olarak gösterilen Mehmet Ekinci, seçim çalışmaları kapsamında önemli bir ziyaret gerçekleştirdi.
Yerel
19 Şubat 2024 - 23:51