Proje tamamlandığında Balıklıgöl ve Aynel Arus ile ilçe turizm şehri olacağını belirten Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya yaptığı açıklamada “Sözünü verdiğim vizyon projemiz olan Balıklıgöl Projesi’nde sona gelindi. Proje tamamlandığında Balıklıgöl ile Aynel Arus (Hz. İbrahim-Hz. Sara’nın evlendiği yer) ilçe turizm şehri olacak. Yakın bir tarihte açılışını gerçekleştireceğiz ve burası çekim merkezi olacak inşallah." dedi. Yalçınkaya başkanlık süresi bitmeden projeyi hayata sunmayı planlandığı iddia ediliyor.
Şanlıurfa
02 Şubat 2024 - 23:57
İkinci Balıklıgöl kısa sürede açılacak!
Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya’nın söz verdiği Balıklıgöl Projesi’nde sona gelindiği bildirildi. Yalçınkaya başkanlığı bitmeden projeyi faaliyete geçirmeyi planlıyor.
Şanlıurfa
02 Şubat 2024 - 23:57